Bartošek - stavební firma
Bartošek - stavební firma

06Termo +

Naše společnost v roce 2010 rozšířila rozsah poskytovaných služeb a stali jsme se dodavateli kontaktních zateplovacích systémů, které splňují požadavky těch nejnáročnějších investorů. Materiály jsou zaměřeny na vysokou odolnost, dlouholetou životnost a samozřejmostí je dlouhotrvající stálobarevnost.


Naším hlavním partnerem, jehož materiály nabízíme je společnost TERMO+ . Díky, úzké spolupráci a našim dlouholetým zkušenostem v oboru se podílíme na hledání a vývoji nových materiálů, které by co nejlépe vystihovali přání a požadavky investora i realizační firmy.

Skladby jednotlivých kontaktních zateplovacích systémů představují vždy několik materiálových variant, které splňují všechna technická, fyzikální a chemická kritéria. Díky tomuto jsme schopni dodat materiály na míru stavby.

Nabízíme 8 certifikovaných zateplovacích systémů pro nejrůznější konstrukční typy objektů. Nabídka naší společnosti zahrnuje rovněž systémové komponenty pro řešeni detailů. Správné uspořádaní a variace výrobků tvoří kompletní stavební systém včetně řešeni detailů a jejich návazností na přilehle konstrukční části.

Jelikož dům není jen fasáda, naše firma se zaměřila i na dodávky sortimentu modulačních omítek, izolací pro zateplení stropů a interiérových barev.

Mezi nejžádanější patří:

Termo+Styrol Exclusive

Pružný bezcementový systém s vysokou mechanickou odolností (až 60J) Špičkový tepelně izolační systém Termo+Styrol Exclusive se skládá z desek z pěnového polystyrénu, speciální bezcementové elastické armovací hmoty se síťovinou a konečné povrchové úpravy z organické, silikonově pryskyřičné, případně pestrobarevné dekorativní kamínkové omítky


thermoplus exclusive
Termo+styrol Exclusive

Termo+styrol Basic

Velmi kvalitní tepelně izolační systém Termo+Styrol Basic představuje nejdostupnější variantu mezi zateplovacími systémy, která vhodně kombinuje poměr mezi vynaloženými prostředky a získanými úsporami. Kontaktní zateplovací systém se skládá z pěnového polystyrénu, speciální armovací hmoty na minerální bázi se síťovinou a konečné povrchové úpravy z organické, silikonově pryskyřičné, případně pestrobarevné dekorativní kamínkové omítky


thermoplus basic
Termo+styrol Basic

07Kontakt

Máte zájem o další informace týkající se naší činnosti? Vyplňte prosím náledující formulář a odešlete jej. Naši pracovníci Vám v co nejkratším termínu odpoví.

GRAFIKA A APLIKACE | DUNA Graphics, s.r.o.